wtorek, 24 kwietnia 2012

Chwila Grozy: "Dom 1000 Trupów"(2002) Edukacyjny pokaz filmowy 29.04.2012

Po miesięcznej przerwie ekipa Facebook.com/horrory powraca z najciekawszym filmem ubiegłego dziesięciolecia! Tutaj makabra i czarny humor łączą się w jednym z największych dzieł Roba Zombie. Oglądamy "Dom 1000 Trupów".

https://www.facebook.com/events/320612864672354/

-----------
Kiedy grupka przyjaciół, podróżujących samochodem spotyka na swej drodze piękną autostopowiczkę, nie przeczuwa, że to wydażenie zaważy na ich dalszym życiu, a właściwie zdecydowanie je skróci. Kiedy podczas ulewnej burzy psuje się samochód, dziewczyna proponuje im schronienie w jej domu, który zamieszkuje ze swoją rodziną. Domownicy mają jednak swoje, odmienne od normalnych ludzi, zwyczaje - uwielbiają znęcać się nad ludźmi. Cmentarzyk znajdujący się niedaleko posiadłości dowodzi, że rozsmakowali się w tej "dziedzinie". Większe niebezpieczeństwo kryje się jednak po ziemią, gdzie panem i władcą jest legendarny dr. Satan. Czy w starciu z tak niewyobrażalnym złem, komuś z grupki młodych ludzi uda się ujść z życiem?
-----------

Epickiego klasyka o niezbyt normalnej rodzince jak zwykle oglądamy na słuchawkach do Silent Disco/Movie!!! (koniecznie zabierzcie ze sobą dowód osobisty).

Dodatkowo krótkometrażówka niespodzianka!

Pokaz odbędzie się w Warszawie w Klubie Chwila ul. Ogrodowa 31/35 (http://facebook.com/ChwilaKlub) o godz. 18:00 - 29.04.2012 r.czyli jak zwykle w ostatnią niedzielę miesiąca.

Nic nie płacicie za wejście! Przed pokazem edukacyjne wprowadzenie w temacie grozy.

Na miejscu można zaopatrzyć się w piwo i popcorn:)

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych znajomych:)

0 komentarze:

Prześlij komentarz