Regulamin Konkursów


1. Udział w konkursie jest dobrowolny.
2. Aby wziąć udział w konkursie należy:
a) być fanem strony Horrory
b) wysłać email z odpowiedzią/dziami na adres: horroryfb(małpa)gmail.com *
- Każdej osobie przysługuje wysłanie jednej wiadomości, wiadomości poprawione nie są brane pod uwagę, zwycięzca jest losowany przez automat liczbowy na zasadzie: liczba wiadomości - liczba cyfr według kolejności wysłania zgłoszeń - lub w przypadku prac twórczych wybiera nasze 3 osobowe żiri.

Nagrody rzeczowe: 
a) bilety do kina (papierowe) są do odbioru Wyłącznie w niedziele poprzedzającą wygrany pokaz w Warszawskiej Klubokawiarni Chwila ul. Ogrodowa 31/35, 00-893 Warszawa w godzinach 15-22 - po tym terminie nie można ich już odebrać. LUB w kasach kina/przy wejściu na salę - jeśli konkurs dotyczył innych miast, oraz gdy "bilet" istnieje w formie wpisania na listę, którą posiadają pracownicy kina.*

*.chyba że zostanie ogłoszone inaczej

b) książki, filmy, gry oraz inne nagrody rzeczowe wysyłane są zwykle kilka dni po zakończeniu konkursu. Stronę prowadzimy hobbystycznie, nie jesteśmy firmą i nie zawsze mamy czas na wysyłkę - jednak staramy się wysyłać jak najszybciej. Czas wysyłki może ulec wydłużeniu w przypadku braku danych osobowych wszystkich zwycięzców (nagrody z jednego konkursu wysyłamy naraz jednego dnia). Możliwy odbiór osobisty raz w miesiącu na naszym pokazie filmowym w Warszawie.

W przypadku wygranej:
a) skontaktujemy się ze zwycięzcami drogą mailową, czasami umieścimy nazwisko* (nazwę na facebook.com) w informacjach o wygranej następnego dnia po zakończeniu konkursu, zwykle pod zdjęciem z informacją o konkursie poinformujemy o jego zakończeniu i wysłaniu maili informacyjnych do zwycięzców.
b) zwycięzca proszony jest o odnotowanie informacji o wygranej w swoim profilu, celem promocji strony (chociaż nie jest to wymagane).

*w niektórych przypadkach nie umieszczamy nazwisk wygranych - np. gdy bilety do kina są do odbioru "z listy w kinie", gdy istnieje możliwość nadużycia poprzez podawanie się za kogoś innego, w wyniku braku czasu na to, gdy twórca konkursu jest niedostępny (jest nas troje) oraz gdy lista postów do zamieszczenia na stronie jest dłuższa od możliwości faktycznej publikacji

Regulamin może ulec zmianie, będziemy o tym informować.