wtorek, 26 czerwca 2012

After-Party po Zombie Walk 2012

Już w sobotę w Warszawie - Marsz Zombie 2012!

Ekipa facebook.com/Horrory oraz Klubokawiarnia Chwila zapraszają na zakręcone After-Movie-Party!

Pierwszy film o tematyce zombie (Resident Evil) już o 20:00. Następne zaraz po zakończeniu Marszu. A w planach:
Resident Evil (2002)

Horror sci-fi z Millą Jovovich w roli głównej. Akcja filmu rozgrywa się w "Ulu" - tajnym podziemnym ośrodku badawczym korporacji Umbrella. Na skutek wypadku dochodzi do zainfekowania całej załogi stacji wirusem T (T-virus), który zmienia żywe istoty w kierujące się głodem zombie. Aby zapobiec wydostaniu się wirusa poza obręb "Ula" główny komputer (Red Queen) uruchamia procedurę awaryjną - eliminuje załogę i odcina dostęp do stacji. Grupa komandosów wysłana, aby zapobiec całkowitemu odcięciu stacji, ma na to 3 godziny. W tym czasie musi stawić czoła żywym trupom, psom-mutantom, czy Lickerowi - czworonożnemu mutantowi o długim na 6 stóp języku.

Taniec truposzy (2008)

Studniówka w amerykańskiej szkole średniej w Georgii zostaje niespodziewanie zakłócona, kiedy na cmentarzu znajdującym się obok elektrowni nuklearnej zaczynają ożywać zwłoki. Kiedy zombie udają się do liceum mieszanina nastoletnich wyrzutków bez partnerek wśród których znajdują się Jimmy (Jared Kusnitz), Lindsey (Greyson Chadwick), Stephen (Chandler Darby) i Kyle (Justin Welborn) staje przeciw nim.

Świt Żywych Trupów (2004)

Nowa wersja filmu George`a A. Romero z 1978 roku. Akcja "Świtu żywych trupów" rozgrywa się kilka dni po wydarzeniach opowiedzianych w kultowej dla wielu widzów "Nocy żywych trupów". Rzesze zombie coraz śmielej atakują ludzi paraliżując życie na Ziemi. Mała grupka ocalonych, w tym pielęgniarka i policjant, szukają schronienia przed napastnikami w centrum handlowym w średniej wielkości mieście Everett. Okazuje się jednak, że także zombie uwielbiają chodzić na zakupy...

Film o zombie z serii "Masters of Horror" - NIESPODZIANKA!

Osoby przebrane mogą liczyć na zniżki w barze! Będą też nagrody za najlepszy strój!

After-movie-party odbędzie się w Warszawie w Klubie Chwila ul. Ogrodowa 31/35 (http://facebook.com/ChwilaKlub) o godz. 20:00 - 30.06.2012 r.

Nic nie płacicie za wejście! Przed pokazem edukacyjne wprowadzenie w temacie grozy.

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych znajomych:)

0 komentarze:

Prześlij komentarz