wtorek, 17 kwietnia 2012

Zostań "zabity" w książce - KONKURS

WIELKI KONKURS! ZOSTAŃ ZABITY W KSIĄŻCE! JEDYNA TAKA SZANSA W POLSCE!

Dzięki uprzejmości Magdaleny Kałużyńskiej autorki przerażającej książki YMAR oraz serwisowi Facebook.com/horrory - masz szansę zginąć na niby!

Alvethor - tak nazywać się będzie kolejna, właśnie pisana powieść. Tytuł ten będzie miał formułę slashera i specjalnie dla Was - mamy aż 3 miejsca na śmierć z imienia i nazwiska (a także wyglądu).

Do wygrania:

3x - brutalna śmierć (pełny opis postaci, imię i nazwisko, dialogi), 3x książka (gdy się ukaże), udział w pogadance grozy o stykaniu się rzeczywistości z fikcją (jeśli dasz radę być w Warszawie).

10x - YMAR jako nagroda pocieszenia.

Aby wygrać należy:

1) Udostępnić naszą stronę na swojej ścianie lub udostępnić informacje o konkursie (linkującym do nas) - a do maila załączyć screen.

2) Opisać swoją wymarzoną scenę śmierci (bez limitu znaków) albo narysować ją w Paint lub innym programie graficznym. Nie chodzi tutaj o talent - tylko o fantazje i humor.

Zrzut ekranu + obrazek/tekst (temat maila Alvethor) należy wysłać na nasz email horroryfb@gmail.com do niedzieli 22 kwietnia, do godziny 23:59. w związku z gigantycznym zainteresowaniem przedłużamy konkurs do niedzieli 29 kwietnia do godziny 23:59 Na początku następnego tygodnia wybierzemy zwycięzców a ich prace udostępnimy.

Prawdopodobna premiera książki jeszcze w tym roku. Życzymy powodzenia!

0 komentarze:

Prześlij komentarz