poniedziałek, 21 maja 2012

Chwila Grozy: "Obcy 8. Pasażer Nostromo"(1979) Edukacyjny pokaz filmowy 27.05.2012

CHWILA GROZY w Chwili! :)

Niedziela, 27 maja, godzina 18:00.
Klubokawiarnia Chwila wraz z ekipą Facebook.com/horrory zapraszają na Edukacyjny Pokaz Filmowy jednego z najlepszych horrorów science-fiction ever! Tym razem z okazji niedługiej premiery Prometeusza, przypomnimy coś co rozpoczęło nurt kosmicznej grozy: Obcy - 8. pasażer "Nostromo".

-------------------

Kosmos. Odległy wszechświat. Grupa siedmiu członków załogi przebywa w stanie hibernacji. Ich sen przerywa sygnał S.O.S nadawany z planety LV-240. Kapitan Dallas, dowódca statku, zarządza zejście na niezbadaną planetę w ramach akcji ratunkowej. Jeden z członków załogi, niejaki Kane, zostaje zaatakowany przez nieznane stworzenie, który rzuca mu się na twarz i zaciska wokół szyi. Załoga zabiera Kane'a na pokład. Od tej chwili ich podróż przeradza się koszmar. Sygnał S.O.S nadawany z nieznanej planety okazuje się ostrzeżeniem, lecz już za późno... Załoga otrzymuje nowego, niechcianego pasażera, ósmego pasażera "Nostromo".

-------------------

Epickiego klasyka o nieproszonym kosmicznym gościu jak zwykle oglądamy na słuchawkach do Silent Disco/Movie!!! (koniecznie zabierzcie ze sobą dowód osobisty - słuchawy pożyczamy za free).

Pokaz odbędzie się w Warszawie w Klubie Chwila ul. Ogrodowa 31/35 (http://facebook.com/ChwilaKlub) o godz. 18:00 - 27.05.2012 r.czyli jak zwykle w ostatnią niedzielę miesiąca.

Nic nie płacicie za wejście! Przed pokazem edukacyjne wprowadzenie w temacie grozy.

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych znajomych:)

-------

Pozdrawiamy, ekipa http://www.facebook.com/Horrory

0 komentarze:

Prześlij komentarz