poniedziałek, 19 grudnia 2011

KONKURS - ŚWIĄTYNIA oraz ZMOROJEWO

[KONKURS!] Horrory oraz Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają na ostatni w tym roku, ale jakże wyjątkowy konkurs. Z okazji niedawnej premiery "Świątyni" - Jakuba Żulczyka mamy dla Was tę książkę!

[...]Do niewielkiej wsi wyruszają dziesiątki pielgrzymów. Charyzmatyczny uzdrowiciel twierdzi, że może uleczyć każdego. W Świątyni nie wszystko jednak jest takie, jakie się wydaje...[...]

"Świątynia" to wciągająca opowieść pełna makabry, trzymająca najwyższy światowy poziom grozy i czarnego humoru: "Żulczykowi udało się napisać rzecz wciągającą, dowcipną, atrakcyjną".

Dodatkowo oprócz nagrody głównej czyli książki "ŚWIĄTYNIA", mamy również 5 egzemplarzy wcześniejszej części o tytule "ZMOROJEWO".

Aby wygrać "Zmorojewo", lub nagrodę główną - najnowszą książkę Jakuba Żulczyka - "Świątynia" należy odpowiedzieć na pytanie:

1.) Jakub Żulczyk lubi umiejscowić akcję swoich książek na wsi, doskonale znając panujące tam obyczaje. Skąd pochodzi autor "Świątyni"?

Odpowiedzi o temacie "ŚWIĄTYNIA" wysyłajcie pod adres horroryfb@gmail.com W mailu podajcie swój adres do wysłania ewentualnej wygranej. Konkurs sponsorowany przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia trwa do wigilii, 24 grudnia - do 23.59. Wyniki podamy już w pierwszy dzień świąt w południe. Nagrody zostaną wylosowane za pomocą generatora liczb. Regulamin dostępny na stronie: http://horroryfb.blogspot.com/p/regulamin-konkursowy.html

Życzymy szczęścia!

0 komentarze:

Prześlij komentarz