wtorek, 27 grudnia 2011

Chwila Grozy: "Koszmar z ulicy Wiązów"(1984) Edukacyjny pokaz filmowy 29.01.2012

Na pierwszy pokaz w 2012 roku przygotowaliśmy dla Was nie lada gratkę:) Tym razem obejrzymy samego Freddy`ego Kruegera w pierwszej odsłonie z 1984 roku.

-------

Tinę Gray (Amanda Wyss) nękają koszmary senne o ścigającym ją tajemniczym mordercy o spalonej twarzy i nożami zamiast palców. Pewnej nocy Tina zaprasza do domu swojego chłopaka Roda (Jsu Garcia) i dwójkę przyjaciół - Nancy (Heather Langenkamp) i Glena (Johnny Depp). Wszyscy śnią o tym samym zabójcy. We śnie Tina zostaje zamordowana przez tajemniczego psychopatę. Rod, który przebywał w tym czasie w pokoju zostaje uznany za winnego i aresztowany. Nancy uświadamia sobie, że wszyscy są terroryzowani przez tego samego człowieka, ma wrażenie, że następną ofiarą będzie Rod. Chłopak rzeczywiście zostaje znaleziony w swojej celi powieszony na kołdrze. Policja uznaje to za samobójstwo. Tymczasem Nancy zdobywa kapelusz mordercy, wewnątrz którego znajduje się nazwisko: Freddy Krueger. Od matki dowiaduje się, że był on mordercą dzieci, który terroryzował ulicę Wiązów 20 lat wcześniej i został zabity przez jej mieszkańców. Następną ofiarą Freddy'ego (Robert Englund) jest chłopak Nancy, Glen. Nancy, zdając sobie sprawę, że nie wygra z Freddym w jego świecie - świecie snów przenosi go do świata rzeczywistego i toczy z nim walkę...

--------

Epickiego klasyka o mężczyźnie z dość niebezpieczną rękawicą jak zwykle oglądamy na słuchawkach do Silent Disco/Movie!!! (koniecznie zabierzcie ze sobą dowód osobisty).

Dodatkowo krótkometrażówka niespodzianka!

Pokaz odbędzie się w Warszawie w Klubie Chwila ul. Ogrodowa 31/35 (http://facebook.com/ChwilaKlub) o godz. 18:00 - 29.01.2012 r.czyli jak zwykle w ostatnią niedzielę miesiąca.

Nic nie płacicie za wejście! Przed pokazem edukacyjne wprowadzenie w temacie grozy.

Na miejscu można zaopatrzyć się w piwo i popcorn:)

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych znajomych:)Zapisać możecie się tutaj: https://www.facebook.com/events/224410360967185/

0 komentarze:

Prześlij komentarz