środa, 3 października 2012

Chwila Grozy na Halloween!

Halloween! Ulubione święto wszystkich trupów! Na zbieranie cukierków przyjdzie czas - najpierw wpadajcie na Nasz wielki filmowy event!

https://www.facebook.com/events/372749959468547/

W tym roku puścimy aż trzy filmy - ujawniane stopniowo co jakiś czas. Zapraszajcie znajomych, wszak wstęp jest wolny.

W planie:


18:00 - Laleczka Chucky
20:00 - Dom w głębi lasu
21:45 - Jason X

----- Laleczka Chucky (1988)

Charles Lee Ray - niebezpieczny przestępca - postrzelony przez policjantów przenosi swoją duszę w ciało zabawki dla dzieci - laleczki Chucky. Lalka (matka kupuje ją dla dziecka od nieznajomego sprzedawcy) dostaje się w ręce sześciolatka - Andy'ego Barclay'a. Początkowo nic dziwnego się nie dzieje, ale wkrótce okaże się, że laleczka jest koszmarną zabawką.

----- Dom w głębi lasu (2011)

Nowy horror twórców "The Avengers" i "Projekt: Monster" z Chrisem Hemsworthem ("Thor") w roli głównej. "Piła" była przy nim jedynie niewinną zabawą. Grupa studentów wybiera się na weekend do domku w lesie, gdzie z dala od cywilizacji mogą robić wszystko, na co przyjdzie im ochota. W miejscu, do którego dotrą nie ma zasięgu komórek, a GPS nie odnajduje go na mapie. Jak mówi spotkany w pobliżu farmer "Mogę pomóc wam tam dotrzeć, ale wydostać się będziecie musieli na własną rękę". Ale czy będą w stanie? Jeśli sądzisz, że już znasz tę historię, zastanów się raz jeszcze.

----- Jason X (2001)
Akcja filmu zaczyna się około roku 2010. W wojskowym ośrodku naukowcy próbują zlikwidować Jasona Voorheesa, znanego z wcześniejszych filmów "Piątek, trzynastego". Używają do tego m.in. elektrowstrząsów i gazów. Gdy dochodzą do wniosku, że nie uda się go zniszczyć, próbują okiełznać jego mordercze instynkty i wykorzystać jako maszynę do zabijania. Niestety Jason wymyka się spod kontroli. Rowan, jedna z badaczek, usiłuje zamrozić Jasona, jednak potwór rozbija ścianę gigantycznej lodówki i zamarzają oboje. Czterysta lat później ekspedycja naukowa odnajduje dwa zahibernowane ciała i postanawia przywrócić je do życia.
-----

Dodatkowo w planie konkurs na najlepsze przebranie, mini-zabawa z możliwością zgarnięcia DVD i inne niespodzianki!

Pokaz odbędzie się w Warszawie w Klubie Chwila ul. Ogrodowa 31/35 (http://facebook.com/ChwilaKlub) o godz. 18:00 - 28.10.2012 r.czyli jak zwykle w ostatnią niedzielę miesiąca.

Nic nie płacicie za wejście! Przed pokazem edukacyjne wprowadzenie w temacie grozy.

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych znajomych:) Przyjdźcie w przebraniach, my na pewno nie będziemy w krawatach!


--------
Pozdrawiamy, ekipa http://www.facebook.com/Horrory

1 komentarze:

  1. Bardzo fajna inicjatywa. Szkoda, że u mnie w Łodzi jedyna impreza w tym stylu to Enemef...

    OdpowiedzUsuń