wtorek, 5 czerwca 2012

Chwila Grozy: Smakosz 1 i 2 - Edukacyjny maraton filmowy 24.06.2012

HWILA GROZY w Chwili! :)
Niedziela, 24 czerwca, godzina 18:00.

Klubokawiarnia Chwila wraz z ekipą Facebook.com/horrory zapraszają na Edukacyjny Maraton Filmowy dwóch filmów o budzącym się co 23 lata głodnym potworze.

-------------------

Smakosz (2001):

Darrly i Patricia Jenner korzystając z przerwy świątecznej, wracają ze szkoły do rodzinnego domu. W czasie ich podróży zdarza się coś strasznego, coś tajemniczego i przerażającego. Podróż do domu staje się dla rodzeństwa wielką walką o przeżycie i zwycięstwem nad czymś, co czai się w ukryciu, patrzy, czeka i... jest bardzo, bardzo głodne. 

Smakosz 2 (2003):

Gdy autokar wiozący uniwersytecką drużynę sportowców odmawia posłuszeństwa na skraju pustyni, studentów czeka pojedynek z nowym rywalem. Tej walki, nie da się wygrać, a wręcz można przypłacić ją życiem. "Smakosz" zagląda przez autokarowe okna, łakomym okiem zerkając na sportowców. Nienasycone monstrum będzie starało się zniweczyć ich solidarność, wybierając starannie swoje ofiary. 
-------------------

Dwa epickie klasyki o latającym gentlemanie jak zwykle oglądamy na słuchawkach do Silent Disco/Movie!!! (koniecznie zabierzcie ze sobą dowód osobisty - słuchawy pożyczamy za free).

Pokaz odbędzie się w Warszawie w Klubie Chwila ul. Ogrodowa 31/35 (http://facebook.com/ChwilaKlub) o godz. 18:00 - 24.06.2012 r.czyli jak zwykle w ostatnią niedzielę miesiąca.

Nic nie płacicie za wejście! Przed pokazem edukacyjne wprowadzenie w temacie grozy.

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych znajomych:)

------------------- 

Pozdrawiamy, ekipa http://www.facebook.com/Horrory

0 komentarze:

Prześlij komentarz