czwartek, 25 października 2012

American Horror Story - Konkurs


Wspólnie z telewizją FOX Polska mamy zaszczyt zaprosić Was do konkursu "American Horror Story: Asylum - sezon 2" który premierowo na FOX już od jutra (26.10) czyli w każdy piątek o 23:00.

Akcja „American Horror Story: Asylum” rozgrywa się w 1964 roku w położonym na wschodnim wybrzeżu szpitalu dla umysłowo chorych, w którym kiedyś mieścił się oddział leczenia gruźlicy. Serial zagłębia się w problemy psychiczne i prawdziwe horrory życia codziennego. Znana z pierwszego sezonu Jessica Lange, która za tę rolę otrzymała Złotego Globa, tym razem wciela się w rolę zakonnicy Jude, która nadzoruje szpital. Zobaczymy też znanych z sezonu pierwszego: Sarę Paulson, Lily Rabe, Evana Petersa i Zachary’ego Quinto. Dołączą również nowi bohaterowie: James Cromwell jako Dr Arden, Joseph Fiennes, który wcieli się w rolę Monsignora, Adam Levine, Chloe Sevigny, Clea Duvall, Franka Potente i Jenna Dewan.

Jak mówi twórca serialu Ryan Murphy: “W pierwszym sezonie mieliśmy duchy. W tym nie ma duchów. Teraz mamy potwory - zarówno te stworzone przez człowieka jak i ludzi, którzy zmienili się w potwory”.

Tym razem do wygrania mamy dla Was gadżety z logo telewizji FOX a mianowicie świetne kubki oraz w ramach nagród głównych słuchawy muzyczne! (fotka http://zapodaj.net/e55a879bccd85.jpg.html)

Aby wygrać jedną z nagród należy w terminie od 25.10-9.11 wypełnić zadanie konkursowe i wysłać je do nas mailem o temacie AHS na adres: horroryfb@gmail.com

Zadanie:

1) Napisz w kilku zdaniach czego najbardziej się boisz
2) Napisz nam w jakim miejscu dzieje się akcja American Horror Story: Asylum

Dodatkowo każda osoba która udostępni posta na facebooku weźmie udział w losowaniu DVD - o nagrodzie dowiadując się pod postem konkursowym dzień po zakończeniu konkursu. Regulamin http://horroryfb.blogspot.com/p/regulamin-konkursowy.html

Życzymy powodzenia! Do zobaczenia w piątek o 23:00 na FOX!

1 komentarze:

  1. masz wspaniałego bloga! będzie mi miło jeśli spodoba Ci się mój i również go zaobserwujesz ;))

    OdpowiedzUsuń